Ze względu na konieczność dostarczenia do wydziału architektury dodatkowych dokumentów związanych z interpretacją planu zagospodarowania przestrzennego, rozpoczęliśmy naszą inwestycję z niewielkim opóźnieniem. Teraz postępy w budowie widać każdego dnia. W tym tygodniu przykryjemy dachem pierwsze domy. Przewidywany termin oddania domów do użytku to 2 kwartał 2015 roku, ponieważ zakładamy, że w okresie zimowym nie będziemy realizować etapów, które nie tolerują niskich temperatur.

Efekt jaki planujemy osiągnąć to około 2.900 zł brutto za 1m2 PUM w stanie deweloperskim wraz z działką wielkości 1,5 ara. Domy będą oddane bez białego montażu, podłóg i drzwi wewnętrznych. Do tego dochodzi jeszcze ulga z tytułu MdM.

Dla zainteresowanych podaję stronę inwestycji: http://www.osiedleprzypuszczy.pl

Chyba dobra cena, prawda.

Następna inwestycja będzie realizowana w Krakowie – liczymy, że ceny nie będą wiele wyższe a lokalizacja świetna dla kupujących pod wynajem.

Pozdrawiam wszystkich stałych i sporadycznych gości.

Grzegorz Świętek

Reklamy

About inwestycjegrupowe

Z wykształcenia jestem budowlańcem, aktualnie pracuję jako prezes zarządu w firmie produkującej wibroprasowane wyroby budowlane a także zarządzam spółką developerską. Moją pasją jest inwestowanie, głównie w nieruchomości, co z powodzeniem czynię. Staram się stworzyć nową jakość inwestowania w nieruchomości. Moim celem jest realizowanie inwestycji budowlanych przy wykorzystaniu siły jaką daje grupa, a także mojej wiedzy, doświadczenia ale i zaplecza sprzętowego jakim dysponuje firma, którą kieruję. Wspólnie możemy budować lepiej, taniej, a przede wszystkim tam gdzie chcemy, to co chcemy i tak jak chcemy. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do współpracy. Grzegorz Świętek

Możliwość komentowania jest wyłączona.